חביבי-קובץ' משרד עורכי דין

איך לבחור עו"ד אפוטרופסות ?

עו"ד אפוטרופסות

בחירה של עורך דין מקצועי היא בחירה חשובה מאוד ורצוי לבחור עו"ד שאיתה או איתו תרגישו בנוח. כאשר מדובר על עו"ד אפוטרופסות, יש לקחת בחשבון כי יש דברים שהם חשובים במיוחד. ברגע שתבחרו את עוה"ד הנכון, יהיה לכם הרבה יותר קל להתנהל מולו ושיתוף הפעולה יהיה מן הטובים. ברוב המקרים עורך הדין הוא הכתובת שלכם לכל בעיה ולכל שאלה בתחום ההתקשרות ביניכם ולכן חשוב לדעת כי אתם בידיים הכי טובות שיש. לכן, בחירה נכונה יכולה להקל עליכם במיוחד ולהפוך את התהליך אליו אתם נכנסים להרבה יותר פשוט.

ברגע שתתחילו לחפש באתרים השונים אחר עורכי דין בתחום האפוטרופסות, תגלו כי יש לא מעט עורכי דין העוסקים בתחום זה ולכן זה מאוד חשוב לקחת את האחת או האחד המתאימים ביותר לכם ושאיתו או איתה תרצו לעבוד לאורך כל הדרך. כאשר תבחרו את אשת או איש המקצוע הנכונים לכם תוכלו לעבוד ביחד תוך שיתוף פעולה מלא ולסלול את הדרך להשיג את המטרות אליהם אתם חותרים. לא משנה אם מדובר על מטרות גדולות או קטנות, העבודה המשותפת שלכם עם עוה"ד תשיג את התוצאה הרצויה. 

תבחרו עורך דין מומחה באפוטרופסות

לכל עורך דין יש את ההתמחות שלו, ולכן עליכם לבדוק עם כל עורך דין מהו תחום ההתמקצעות שלו, כך תוכלו לדעת בדיוק לאיזה עו"ד הכי כדאי לכם לפנות, וזה לא משנה באיזה תחום מדובר. אם אתם מחפשים במקרה הזה עו"ד אפוטרופסות, מוטב כי יהיה מדובר על עורך דין אשר התמחה בתחום הספציפי הזה, הגיש בקשות בנושא האפוטרופסות, כך תוכלו לסמוך עליה או עליו שהעבודה תתבצע על הצד הטוב ביותר.

אם לעורך הדין שתבחרו לא תהיה את ההתמחות הרלוונטית, לא בטוח שיהיה לו את הידע ספציפי על מנת לסייע לכם. כל עורך הדין מתמחה בתחום משפטי אחר ויש לא מעט תחומים ובהם תתי תחומים, למשל דיני המעמד האישי כוללים גירושין, הסכמי ממון, משמורת, צוואות, אימוץ, שינוי שם ועוד תתי תחום נוספים, כך גם ביתר תחומי המשפט. 

תבחרו עו"ד אפוטרופסות שתרגישו איתו בנוח

העבודה שלכם אל מול עורך הדין היא עבודה שוטפת וצמודה, לכן עליכם להרגיש בנוח כאשר אתם עובדים יחד ובשיתוף פעולה. אם לא תרגישו בנוח לשתף את עורך הדין במה שקורה, לא בטוח שתוכלו להשיג את מבוקשכם באופן המקסימאלי. 

לכן מוטב לפני שבוחרים עורך דין, להגיע לפגישה ראשונית על מנת לראות את הדינמיקה ביניכם. במידה והדינמיקה תהיה חיובית, תוכלו לבחור את אותו או אותה עורכת הדין. אך אם אתם רואים שיש דינמיקה שעלולה להיות בעייתית, מוטב כי תבחרו עורך דין אחר, כך תוכלו להפיק את מירב התועלת מהתהליך כולו ולהשיג את מבוקשכם.

תבחרו עורך דין שיהיה זמין אליכם

כאשר אתם פונים לעורך דין, אתם תרצו שהוא יהיה זמין אליכם בכל שאלה ובכל בעיה. אך לא כל עורכי הדין דואגים להיות זמינים עבור הלקוחות שלהם, וזה אמור להיות קו אדום מבחינתכם הרי הזמינות של עורך הדין היא האלמנט שיכול לסייע לכם לדעת שאתם עושים בחירה נכונה.

משרד עורכי דין בפתח תקווה חייב להיות תמיד קשוב אליכם, כך שתוכלו להרגיש מספיק בנוח לפנות אליו. אם אתם לא תרגישו בנוח או לא יהיה לכם עם מי לדבר, כמובן שלא מדובר על עניין תקין. תוודאו את הנושא הזה מראש עוד לפני שאתם מסכמים עם עורך דין כזה או עם עורך דין אחר שמספק ייעוץ על אפוטרופסות.

תבחרו עו"ד אפוטרופסות שיש עליו ביקורות טובות

רוצים לדעת שאתם עושים החלטה שאתם שלמים איתה? בדיוק כמו שבוחרים איש מקצוע, כך גם אתם צריכים לבחור עורך דין אפוטרופסות. כאשר תעשו בחירה מוטב שתבססו אותה על ביקורות של לקוחות אחרים, כאלה שיכולים לספר לכם ממקור ראשון את החוויה בעבודה אל מול עורך הדין.

אם אתם רואים שיש משרד עורכי דין בפתח תקווה עם הרבה ביקורות טובות, ככל הנראה הוא יתאים לכם בצורה טובה. אם לעורך הדין יש יותר ביקורות שליליות או שאין לו בכלל ביקורות, זה אמור להדליק לכם נורה אדומה. קחו את זה לתשומת הלב שלכם כאש אתם עושים בחירה שהיא בחירה שיכולה להיות משמעותית לעתיד שלכם.

מאמר זה אינו מהווה יעוץ משפטי ואין להסתמך עליו ככזה, כל מקרה נבחן לגופו על פי נסיבותיו

דילוג לתוכן