חביבי-קובץ' משרד עורכי דין

החשיבות של בחירת עורך דין גירושין בפתח תקווה

כל הזוגות העומדים מתחת לחופה מאמינים בלב שלם כי הם יישארו נשואים למשך כל חייהם. אך למרבה הצער, ברוב המקרים המציאות עולה אינה כזאת ולא מעט זוגות ימצאו את עצמם בשלב כזה או אחר על מדרגות הרבנות. זה לא משנה באמת מהי הסיבה שבגינה הזוג מתגרש, מדובר על תהליך שברוב המקרים מביא איתו לא מעט מחלוקות. במרבית המקרים, כל אחד מבני הזוג ינסה למשוך את החבל לכיוונו והמריבות יהפכו להיות הדרך היחידה לתקשורת בין בני הזוג.

חשוב שתבינו כי אפשר אחרת, לא כל הליך גירושין חייב להיגמר בנתק מוחלט בין בני הזוג, ועל אחת כמה וכמה כאשר יש את ילדי בני הזוג באמצע, דבר שיקשור את בני הזוג האחד אל השני כמעט לכל החיים. לכן, מוטב לסיים את הנישואין עם טעם טוב בפה, כך שכל אחד מהצדדים יוכל לפתוח את החיים החדשים ברגל ימין ועדיין יישמר קשר טוב בין בני הזוג.

מכאן מגיעה החשיבות של בחירת עורך דין גירושין בפתח תקווה, איש/אשת מקצוע שאמורים לשמור על האינטרסים של שני בני הזוג ובעיקר על האינטרסים של הילדים הנמצאים בתווך. בחירה נכונה של משרד עורכי דין בפתח תקווה יכולה לסייע לבני הזוג להגיע לעמק השווה, אפילו אם בתחילת הדרך זה היה נראה בגדר של משימה שהיא כמעט בלתי אפשרית, ועל דרך ההסכמה.

בחירת עורך דין עם יחסי אנוש מעולים

עורך דין גירושין בפתח תקווה חייב להיות אדם עם יחסי אנוש מעולים, רגישות, הקשבה לזולת, שניתן לנהל איתו, או איתה, שיחה כמעט בכל סיטואציה ובעיקר לסמוך עליה או עליו. ברגע שעורך הדין שתבחרו יהיה גם איש / אשת שיחה, לא מן הנמנע כי גם הצד השני בהליך יבין זאת ואף ינסה לדבר איתו או איתה. גם במידה ויש נתק ביניכם לבין הצד השני, עורך הדין הנכון יגשר, או תגשר, על הפערים הללו ביעילות רבה.

כאשר יש דיאלוג בין שני הצדדים, יש אפשרות לבנות הסכם מכבד שמטיב עם כל אחד מבני הזוג וחשוב מכל – עם הילדים. נכון שעורך הדין שלכם ירצה, או תרצה, לדאוג קודם כל לאינטרסים שלכם, אך בסופו של דבר ההעדפה היא לבנות הסכם מכבד לשני הצדדים, כזה שיאפשר לכל אחד מהם להתחיל פרק חדש בחיים בקלות רבה יחסית לבני זוג אשר רבים במשך שנים רבות בבתי המשפט והליך הגירושין מתפרש על פני שנים.

עורך דין מקצועי עשוי לחסוך בהוצאות

זה נכון שעל מנת להיות מיוצגים על ידי עורך דין גירושין בפתח תקווה יהיה עליכם לשלם שכר טרחה, אך יש לקחת בחשבון כי בחירה בעורך הדין הנכון, היא בחירה שעשויה לחסוך לכם המון זמן, הוצאות מיותרות וסבל. ברגע שתבחרו את עורך הדין האידיאלי תוכלו לחסוך את הצורך בהתדיינות מתמשכת בבית המשפט – סיטואציה שעשויה להביא לעוד הוצאות ומורת רוח שהייתם מעדיפים להימנע מהן.

כך שאם לא מתחשק לכם להיכנס להליך שלא תדעו איך לצאת ממנו, שווה לכם לקחת עורך דין שאתם סומכים עליו, או עליה, בעיניים עצומות. בחירה נכונה של משרד עורכי דין בפתח תקווה תביא לחסכון משמעותי בהוצאות הכספיות הכרוכות בהליך הגירושין, הוצאות שגם כך עשויות להיות גדולות בשל המצב הלא פשוט שבו אתם עלולים להימצא.

עורך דין גירושין מנוסה יחסוך זמן יקר

כל אחד מהצדדים ירצה לסיים את הליך הגירושין כמה שיותר מהר, בכל זאת ההליך ימנע משני הצדדים להתחיל את הפרק החדש בחייהם, פרק שככל הנראה שני בני הזוג מצפים להתחיל. ברגע שתבחרו עורך דין גירושין בפתח תקווה עם הניסיון הנדרש הוא או היא יוכלו לדעת כיצד להביא את שני הצדדים למצב של דיאלוג ולהביא לידי כך שההליך יסתיים המהירות המירבית וכל אחד מהצדדים ימצא עצמו במצב שבו אפשר להתחיל את הפרק החדש בחייו. 

להיות בתוך הליך גירושין שלא נגמר זוהי לא סיטואציה נעימה, בלשון המעטה, אך לשמחתכם מדובר על סיטואציה שניתן למנוע אותה מבעוד מועד, כל מה שעליכם לעשות זה רק לחפש את עורך הדין האידיאלי שמתאים לכם כמו כפפה ליד.

אחרי שקראתם את המאמר הבא, ככל הנראה הבנתם עד כמה חשוב לבחור עורך דין גירושין בפתח תקווה בצורה אידיאלית. בחירה נכונה יכולה לקחת את הליך הגירושין ישירות אל המקום הרצוי, מצד שני בחירה לא נכונה עלולה לגרום להליך כולו להיות ארוך, יקר ומייגע במיוחד. זה נמצא אך ורק בידיים שלכם, תשתדלו לעשות את הבחירה שתהיו איתה הכי שלמים, למענכם ולמען ילדיכם.

מאמר זה אינו מהווה יעוץ משפטי ואין להסתמך עליו ככזה, כל מקרה נבחן לגופו על פי נסיבותיו

דילוג לתוכן