חביבי-קובץ' משרד עורכי דין

עורך דין משפחה בפתח תקווה

עורך דין משפחה בפתח תקווה

האם לחפש עורך דין משפחה בפתח תקווה יכול להוזיל את עלויות שכר הטרחה של עורך הדין?

בדרך כלל חשוב ללקוחות שהשירות אותו הם מחפשים, בין אם מדובר בשירות תיקונים כלשהו, או רכישת מוצר חדש, עריכת הקניות לבית, או כל שירות אחר המצריך נסיעה ואינטראקציה ישירה עם נותן השירות, יהיה קרוב אליהם, שדרכי הגישה אליו תהיינה נוחות וכמובן שתהיה חניה בשפע. הפרמטרים של קירבה, גישה נוחה וחניה בשפע מתורגמים בסופו של דבר לחיסכון בזמן, פחות זמן בפקקים ויותר זמן המנוצל לעניינים חשובים אחרים שלכם ושל עורך הדין.

החשיבות למצוא עורך דין משפחה בפתח תקווה עולה כאשר מדובר בענייני משפחה מאחר וגם הדיונים עצמם ייערכו בבתי המשפט של פתח תקווה. בכל הנוגע לענייני משפחה יש בפתח תקווה את בית המשפט לענייני משפחה הממוקם בסמוך לקניון הגדול (קניון עופר), בכניסה לעיר, ברחוב בזל 1א', בפתח תקווה ואת בית הדין הרבני האזורי, הממוקם ברחוב שפיגל 6, פתח תקווה. לשתי הערכאות יש את הסמכות לדון בבקשות ותביעות המוגשות אליהן על ידי בני זוג.

לערכאות אלו ניתן לגשת גם בענייני משפחה אחרים, לדוגמה שני אחים המנהלים עסק משותף ומתגלע סכסוך על רקע כספי, הם יכולים להפנות את הטיפול בסכסוך שלהם לבית המשפט לענייני משפחה או לבית הדין הרבני.

עורך דין משפחה בפתח תקווה – מוזיל את עלות שכר הטרחה ללקוח ?

מאחר ולא יהיה צורך שעורך הדין יאלץ לנסוע לבתי משפט במקומות מרוחקים, וזאת מאחר שלקוחות הגרים בעיר פתח תקווה משתייכים לבתי המשפט שנמצאים ממש בעיר בה הוא נותן את שירותיו, הרי ששכר הטרחה לא ייקח בחשבון שעות רבות של נסיעה לבתי משפט במחוזות אחרים, או אפילו נסיעה לבתי משפט בערים קרובות אך בעלות חניה גבוהה מאוד, כגון בעיר תל אביב. הזמן ו / או עלויות החניה הגבוהות יכולות להיחסך מהלקוחות שלו.

עורכי הדין לענייני משפחה עוסקים בתחום שהוא רחב ובו מגוון של נושאים: הסכם ממון על דירה, צוואות, ירושות, הסכמי ממון בין ידועים בציבור, הסכמי גירושין, אימוץ, הליך גירושין, אפוטרופסות, פונדקאות, ייפוי כוח מתמשך ועוד.

ככל שבני זוג, נשואים וידועים בציבור, גרים בעיר פתח תקווה הסמכות לדון בענייניהם המשפטיים ובתביעותיהם תהיה לבית המשפט לענייני משפחה בפתח תקווה או לבית הדין הרבני האזורי אשר נמצא בעיר. זו אחת הסיבות לכך שזוגות רבים מחפשים עורך דין משפחה בפתח תקווה.

משרדנו גם הוא ממוקם במרכז העיר פתח תקווה, על רחוב רוטשילד, רחוב ארוך ומרכזי בעיר, מתוך הבנת החשיבות להנגשת השירות המשפטי לתושבים בעיר. משרדנו מתמחה בין היתר בתהליכי גירושין ובייצוג בבתי המשפט לענייני משפחה ובבתי הדין הרבניים בתחומים הבאים: הסכמי גירושין בהסכמה, גירושין בגישור, הפחתת מזונות, הסדר משמורת / משמורת משותפת של ילדי בני הזוג, הסכמי ממון, עריכת צוואות, ייפוי כוח מתמשך ואפוטרופסות.

דוגמה ליתרון במציאת עורך דין אשר משרדו בפתח תקווה – כדי לערוך הסכם ממון יש צורך להיפגש עם עורך הדין לפחות פעמיים או שלוש פעמים עד לחתימה עליו בידי בני הזוג. בפעם הראשונה עורך הדין שומע ומקשיב לשני בני הזוג ומגבש את הרצונות שלהם, בפעם השנייה עוברים יחד עם עורך הדין על ההסכם ומתקנים במידת הצורך ובפעם השלישית חותמים בהסכמה על ההסכם במשרדו של עורך הדין. לאחר החתימה על ההסכם תוגש על ידי בני הזוג, או על ידי עורך הדין המייצג אותם, בקשה מתאימה לבית המשפט לענייני משפחה אליו משתייך אזור מגוריהם של בני הזוג על מנת שייקבע להם מועד בו יאשרו לפני שופט כי הם יודעים ומודעים לכל האמור בהסכם וכי הם מקבלים עליהם את האמור בו מרצון. השופט, לאחר שהשתכנע בכנות הצדדים ויתרשם כי ההסכם נערך מרצונם החופשי, הוא יאשר את ההסכם וייתן עליו את חותמתו. מבחינת בני זוג שכבר נשואים השלב בו בית המשפט נותן את אישורו להסכם הוא שלב חשוב והכרחי.

דוגמה נוספת ליתרון שבמציאת עורך דין משפחה בפתח תקווה – לקוחות המתגוררים בעיר יכולים לחפש עורך משפחה בפתח תקווה כדי לערוך ייפוי כוח מתמשך. עריכת ייפוי הכוח המתמשך מתבצעת על כל שלביה במשרדו של עורך הדין ואין צורך להגיע לבית המשפט.

ייפוי כוח מתמשך הוא ייפוי כוח לשעת חירום המאפשר לנו לשלוט על החיים שלנו ולבחור באדם הכי קרוב לנו כדי שיהיה אחראי עלינו במקרה שבו לא נוכל לתפקד ולקבל החלטות גורליות על עצמנו.

הדוגמאות שניתנו לעיל, של החתימה על הסכם ממון ושל עריכת הייפוי כוח המתמשך הן דוגמאות מצוינות ליתרון הטמון במציאת עורך דין המתמחה בענייני משפחה בפתח תקווה. מגורים בקרבת מקום לעורך דין ולערכאות המשפטיות חוסכת לכולם כסף וזמן.

בפתח תקווה תוכלו למצוא לא מעט עורכי דין לענייני משפחה וגם בתחומים נוספים כמובן, אך כאשר אנחנו מחפשים עורך דין בתחום דיני המשפחה רצוי לנהל שיחה קצרה עם משרדו של עורך הדין או, במידת האפשר, עם עורך הדין עצמו כדי להבין אם יש את ה"קליק" ביניכם שייקח אתכם לעבודה משותפת.

בבואנו לבחור באדם אשר ייצג אותנו ואת האינטרסים שלנו בבית המשפט או מול הצד השני (זה יכול להיות בן זוג, אח, אחות, או בן משפחה אחר) עלינו לבחור באדם אשר יבין אותנו באופן הכי טוב ושאנו נבין אותו או אותה בצורה הכי נכונה ולמעשה שבאותה שיחה מקדימה תיווצר התקשורת המתאימה וקרקע פורייה לפגישה הראשונה בה נספר לעורך הדין את כל אשר רצוי וראוי שידע במטרה שיעזור לנו באופן המקסימלי.

המאמרים אינם מהווים יעוץ משפטי. ייעוץ משפטי צריך להיות פרטני ובהתאם לנסיבות הספציפיות של כל מקרה לגופו

דילוג לתוכן