חביבי-קובץ' משרד עורכי דין

קורס דיני עבודה

קורס דיני עבודה

עובדים ועובדות רבים אינם יודעים מהן הזכויות התעסוקתיות שלהם למשל: מהו שכר המינימום, האם יש חובה או אין חובה לשלם עבור שעות נוספות (התשובה איננה חד משמעית), מתי צריכים לשלם לנו פנסיה ופיצויים, האם צריכים לשלם לנו עבור חגים. זכויות אלה הן רק חלק מן הזכויות המוקנות לעובדים ולעובדות ויש לדעת אותן כדי שנקבל את המגיע לנו כדי שלא נאלץ לתבוע אותן.

אחד מהשירותים אותם אנו מעניקים ללקוחותינו הוא קורס דיני עבודה, זהו קורס המתאים לכל מחפשת או מחפש עבודה, לכל עובדת ועובד שכבר עובדים, או לאלה הנמצאים בתהליכים של פיטורין או התפטרות מהעבודה.

קורס דיני עבודה עוסק בנושאים חשובים בתחום ההעסקה ובנוסף אנו מתאימים אותו באופן אישי לפונים. יש עובדות ועובדים המבקשים לשים דגש על זכויותיהם במהלך העבודה ויש את אלה הנמצאים בשלב של סיום ההעסקה ומעוניינים לשים דגש דווקא על נושא זה.

קורס דיני עבודה מתקיים באופן פרטני או בהשתתפות של שניים עד שלושה משתתפים כדי להעשיר את ידע המשתתפים ולאפשר לשאול שאלות פרטניות ומעמיקות כדי לתרום ולעזור להם להבין ולדעת ליישם את הנלמד והוא למעשה משלב בין ידע כללי ובין מידע לגבי מקרה ספציפי.

מועדי קורס דיני עבודה נקבעים בהתאם לבחירה בקבוצת לימוד או בלמידה פרטנית של "אחד על אחד".

קורס דיני עבודה – מה הם הנושאים הנלמדים ?

  • מה על עובדת או עובד לוודא שקיים בהודעת תנאי העבודה
  • מה הם השכר והתנאים הסוציאליים על פי החוק והפסיקה
  • כיצד לחשב מה מגיע לנו כעובדים (שעות נוספות, חגים, הבראה, חופש)
  • פנסיה – שמירת זכויות
  • האחריות שלנו כעובדים
  • בעת התפטרות או פיטורין – מה מגיע לנו ?
  • פיטורין והתפטרות כדין

קורס דיני עבודה מתקיים בשני מפגשים בני עד שעה וחצי כל אחד במטרה שהלוקחים בו חלק יבינו את היסודות המעשיים כדי ליישם אותם בתחילת כל עבודה, בסיום ההעסקה וגם בין לבין.

לתשומת ליבך, המידע בעמוד זה אינו מהווה יעוץ מכל סוג או המלצה לנקיטת הליך או אי נקיטת הליך. כל המסתמך על המידע עושה זאת על אחריותו בלבד. נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת

דילוג לתוכן