חביבי-קובץ' משרד עורכי דין

ייפוי כוח מתמשך עלות – מהו בעצם וכמה הוא עולה?

ייפוי כוח מתמשך עלות

אם הגעתם לכאן סביר להניח שאתם מעוניינים לערוך ייפוי כוח מתמשך, אנו רואים אצל כל לקוחותינו משהו משותף, עוד לפני הרצון להבין עד הסוף מהו ייפוי כוח מתמשך, מה הן ההשלכות של ייפוי כוח מתמשך ומה התהליך השאלה הראשונה שמתעניינים בה – ייפוי כוח מתמשך עלות. חביבי קובץ' משרד עורכי דין החליט לענות לכם על כל השאלות הרלוונטיות והחשובות באמת, כן גם על עלות של ייפוי כוח מתמשך.

ייפוי כוח מתמשך: על אלו נושאים הוא חולש?

לא מעט אנשים בוחרים לעשות ייפוי כוח מתמשך מאחר והוא נותן להם את האפשרות לתת מענה למגוון רחב של נושאים כאשר הנושאים העיקריים הם: רפואיים, כלכליים ואישיים. כאשר אנו עורכים ייפוי כוח מתמשך אנו בעצם נותנים לאדם ו/או לגוף להיות אחראי על מספר לא מבוטל של נושאים הקשורים לאיכות חיינו והטיפול בנו כאשר לא נוכל לטפל בעצמנו.

מתי ייפוי כוח מתמשך נכנס לתוקף?

ייפוי כוח מתמשך נותן למיופה לא מעט כוח להשתמש בו ולכן לא מעט ממנים (אלה המייפים את כוחם של האחרים) תוהים מתי ייפוי כוח מתמשך יכנס לתוקף והאם ניתן לבטלו. כאשר אנחנו מדברים על ייפוי כוח מתמשך אנו מדברים על מסמך אשר מקבל תוקף אל מול רשויות החוק, עיריות, גופים בנקאיים וכדומה אך ורק לאחר שמייפה הכוח מפסיק להיות צלול בדעתו, אינו מקבל החלטות הגיוניות, בריאות ונכונות לו והוא אינו יכול לדאוג לעצמו יותר. אנו מאמינים כי הגבול הוא דק במיוחד ולכן כבר במעמד עריכה ייפוי הכוח המתמשך אנו עוזרים לממנה למנסח מי יחליט שהוא / היא נכנסו למצב של אי כשירות. חשוב עוד יותר – הממנה רשאי לבטל את ייפוי הכוח המתמשך בכל עת בה הוא צלול ומודע למעשיו, או למנות מיופה כוח אחר תחת זה שבחר בו / בה בתחילה.

ייפוי כוח מתמשך עלות – יתרונות

כאשר אנחנו מדברים על ייפוי כוח מתמשך אנו רואים לא מעט יתרונות:

  • משפיעים היום בשביל המחר – היום כשהממנה צלול יש לו את האפשרות להשפיע על העתיד שלו. זו אחת הסיבות המרכזיות לכך שאנשים בוחרים לערוך ייפוי כוח מתמשך.
  • לעגן הכל בצורה מסודרת – על מנת להימנע מאי נעימויות הממנה מסדיר את כל הדברים אותם הוא רוצה להסדיר מבעוד מועד: איך הוא רוצה שיטפלו בו, מי יהיו אחראיים על אלו נושאים ואיך הוא רוצה שהם יפעלו, כך ניתן להבטיח את רצונו של הממנה.
  • סכסוכים משפחתיים – ניתן להגיד כי הנושא סביב ייפוי כוח ו/או תחומי אחריות הם אחד מן הנושאים המרכזיים שגורמים לסכסוכים משפחתיים. על מנת להימנע ממצבים בהם מתחילים ויכוחים משפחתיים לשם הבטחת טובתו של הממנה אנו ממליצים לערוך ייפוי כוח מתמשך ולמנוע מצב כזה.
  • המייפה קובע את תוקף המסמך ואף יכול לבטלו – כאשר אנחנו מדברים על ייפוי כוח מתמשך הממנה הוא זה שקובע את התנאים בהם המיופה יקבל ייפוי כוח מלא, העבודה היא לא אל מול "תבנית קבועה" ונעשית בהתאמה אישית לצרכי ודרישותיו של הממנה.

ייפוי כוח מתמשך עלות

ייפוי כוח מתמשך אינו רק מסמך אחד אלא מדובר במעטפת שירותית מלאה המגיעה ממשרד עורכי הדין, עריכת מספר פגישות, ולכן אין מחיר אחיד ומוסדר. כיום ההמלצה של לשכת עורכי הדין היא לגבות לפחות כ – 5000 ₪ לעריכת ייפוי כוח מתמשך כאשר סקאלת המחירים נעה בהתאם להיקף השירות שניתן, ניסיון, מוניטין לצד ותק של משרד עורכי הדין.

ייפוי כוח מתמשך עלות – חביבי קובץ' משרד עורכי דין

משרד עורכי הדין חביבי קובץ' הוא אחד ממשרדי הבוטיק בישראל, אנו מאמינים כי שילוב בין שירות אישי ללקוחות לצד הקשבה לצרכים שלהם הוא חלק אינטגרלי מהצלחה של כל תהליך, על אחת כמה וכמה אם בתהליך חשוב כמו ייפוי כוח מתמשך. במשך השנים עבדנו אל מול אלפי לקוחות ועזרנו להם לנסח ולעגן בצורה נכונה, עניינית וחכמה את כל ענייני המחר.

אנו מזמינים אתכם להצטרף אל חוג לקוחותינו, לבחור נכון ולדאוג לעתיד כבר היום – מחכים לשיחה ממכם!

המאמר נכתב ע"י חביבי קובץ' משרד עורכי דין בפתח תקווה

לתשומת ליבך, המידע בעמוד זה אינו מהווה יעוץ מכל סוג או המלצה לנקיטת הליך או אי נקיטת הליך. כל המסתמך על המידע עושה זאת על אחריותו בלבד. נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת

דילוג לתוכן