חביבי-קובץ' משרד עורכי דין

עורך דין גירושין בפתח תקווה – יתרונות

עורך דין גירושין בפתח תקווה

גירושין הם תהליך קשה, כואב ומורכב מאוד. כדי לצלוח תהליך כזה בשלום, עד כמה שניתן, רצוי לבחור עורך דין מנוסה, כזה שיתחבר אליכם ויבין בדיוק היכן אתם עומדים ומה אתם צריכים כדי לצאת לחיים חדשים באופן הכי חלק שאפשר. 

רצוי לבחור עורך דין גירושין בפתח תקווה כדי שיהיה קל יותר להגיע אליה ולחסוך זמן יקר של נסיעות, מציאת חניה וכדומה.

יש לא מעט עורך דין גירושין בפתח תקווה ולכן צריך לבחור את האחת שתביא אתכם ליעד בלי טלטלות רבות מדי ובעיקר בלי לפגוע בילדכם, לזוגות שיש להם ילדים כמובן. כדי שהדרך לא תהיה סוערת והמריבות לא יהיו אמצעי התקשורת היחיד בין בני הזוג רצוי שעורך דין גירושין בפתח תקווה יבין את שני הצדדים, ידע לגשר על הפערים וייקח אותם יד ביד לעבר הסכם גירושין מוצלח. 

זה המקום להדגיש שלא כל תהליך של גירושין מוכרח להסתיים בנתק מוחלט בין בני הזוג, נהפוך הוא, יש לא מעט זוגות שנפרדים בסבר פנים יפות ושומרים על כך בשנים שלאחר הגירושין. ראוי שתהליך הגירושין יהי חלק עד כמה שניתן בעיקר כשיש ילדים באמצע, שצריך לדאוג לטובתם תוך כדי התהליך הקשה והכואב הזה. שימוש בעורך דין גירושין בפתח תקווה יכול בהחלט להביא לתוצאה הרצויה הזאת ולהביא לידי סיום הנישואין בהסכמה הדדית. 

כיצד בונה עורך דין גירושין בפתח תקווה הסכם טוב?

לאור האמור לעיל ניתן להבין את החשיבות בבחירת עורך דין גירושין בפתח תקווה שישמור על האינטרסים של שני הצדדים לתהליך וגם לצד שאמור להיות פחות פעיל בכל הסיפור הזה – הילדים, תוך שמירה על דיאלוג וגישור בין הצדדים ובניית הסכם טוב המכבד את שני הצדדים ובעיקר שם לנגד עיניו את הילדים ואת טובתם.

הסכם טוב יתחשב בצרכים של כל פרט, יתחשב בהכנסות ההורים ויתאים באופן כזה שניתן יהיה לפעול על פיו במשך השנים הבאות ועד לבגרותם של הילדים.

הסכם טוב יאפשר לבני הזוג לצאת לדרך חדשה מבלי לעבור ייסורים בדרך, אלא יפתח פתח לשיתוף פעולה בין בני הזוג וייתן חופש לכל אחד מהם לצאת לדרך חדשה באין מפריע. 

היתרונות בבחירת עורך דין גירושין בפתח תקווה

כפי שכבר נאמר, אם אתם באזור המרכז בחירת עורך דין גירושין בפתח תקווה יחסוך לכם כסף רב מאחר שבחירה נכונה תחסוך לכם זמן יקר, סרבול מיותר ואף יחסוך בהוצאות שאין צורך בהן.

בחירה בעורך דין אחד שיגשר ביניכם ויוביל אתכם להסכם פרידה או גירושין יחסוך את זמן ההתדיינות בבתי המשפט, התדיינות שעלולה לארוך מספר שנים.

התדיינות ממושכת בבתי המשפט תביא לידי כך שתהליך הפרידה או הגירושין יהיה ארוך מאוד , כזה שפחות או יותר יודעים איך נכנסים אליו אבל קשה לדעת איך נצא ממנו. 

כל אחד שנכנס לתהליך פרידה או גירושין רוצה שזה יסתיים כמה שיותר מהר ולא יימרח על פני שנים רבות ולכן בחירה נכונה של עורך דין גירושין בפתח תקווה, כזה שמנוסה בניהול גישורים מהסוג הרגיש הזה, יכולה לסייע לצדדים במשאלה זו ולעזור להם לסיים את התהליך תוך מספר חודשים במקום מספר שנים. 

ולסיכום

בחירה נכונה של עורך דין תביא לידי כך שמערכת היחסים בין בני הזוג תישמר והם יהיו קשובים זה לצרכים של זו ולהיפך וגם יהיו קשובים לצרכים של הילדים, שלפעמים בתהליך של סכסוך מתמשך יש נטייה לשכוח אותם ולהשתמש בהם באופן שבסופו של דבר יפגע בהם. 

הגעה להסכם תוך גישור ומתוך הסכמות הדדיות יביאו לידי כך שהצדדים ימלאו אחר הוראות ההסכם, מאחר שהם אלה שבחרו את התנאים בהסכם ולא גוף חיצוני שכפה עליהם את אשר חשב שיהיה לטובתם ובעצם, אם נחשוב לעומק על כך – מי מכיר אתכם טוב יותר מאשר אתם את עצמכם ומה הכי טוב לכם ולילדכם?

קראו גם על: עורך דין דיני עבודה מומלץ

לתשומת ליבך, המידע בעמוד זה אינו מהווה יעוץ מכל סוג או המלצה לנקיטת הליך או אי נקיטת הליך. כל המסתמך על המידע עושה זאת על אחריותו בלבד. נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת

דילוג לתוכן